«Україна довела, що є хорошою командою»: Спаллетті – про вихід Італії на Євро-2024

Переглядів 711
Олександр Карпенко
Лучано Спалетті. Фото: La Presse
Головний тренер збірної Італії Лучано Спаллетті підбив підсумки матчу 10 туру кваліфікації Євро-2204 проти України (0:0), який вчора проходив у Леверкузені.

У понеділок, 20 листопада, Україна та Італія провели заключний поєдинок у кваліфікації Євро-2024. Нічия у Леверкузені дозволила Італії напряму кваліфікуватися на турнір.

Спаллетті зазначив, що в першому таймі його підопічні мали багато моментів, щоб забити м'яч у ворота збірної України.

«Ми провели хорошу гру, у першому таймі в нас було багато шансів домогтися результату. Щойно ми цього не зробили, матч став більш фізичним, і на цьому етапі мова вже не йшла про футбол».

Також головний тренер збірної Італії похвалив команду Сергія Реброва.

«Ми повинні були продовжувати атакувати, але Україна довела, що є дуже хорошою командою і доставила нам багато проблем», – сказав Спаллетті в інтерв'ю RAI Sport.

• Збірна Італії посіла друге місце в групі С і вийшла на Євро-2024. Першу сходинку посіла команда Англії.
  • Збірна України спробує пробитися на континентальну першість через плей-офф, жеребкування якого відбудеться 23 листопада.
  • Серед потенційних суперників синьо-жовтих команди Польщі, Естонії, Уельсу/Хорватії, Ізраїлю, Фінляндії, Ісландії та Боснії і Герцеговини.