Збірна України не обіграла Італію і не вийшла на Євро-2024: у команди Реброва залишається останній шанс

Переглядів 7437
5 голосів
Конопля та Дімарко в матчі Україна – Італія. Фото: Getty Images
У понеділок, 20 листопада, відбувся восьмий тур відбору до Євро-2024, в якому збірна України у Леверкузені приймала команду Італії. Поєдинок завершився нічиєю для команди Сергія Реброва (0:0).

У понеділок, 20 листопада, в рамках восьмого туру кваліфікації до чемпіонату Європи-2024 між собою зустрічалися збірні України та Італії.

Перший тайм видався дуже динамічним. Команди встигли обмінятися небезпечними моментами біля своїх воріт. Однак, що команда Сергія Реброва, що підопічні Лучано Спаллетті відзначитися у перші 45 хвилин не змогли.

У другому таймі команди теж не забивали. Україна більше володіла м'ячем, ніж у першій половині гри та створила декілька моментів, які не змогла реалізувати. Італійці теж відзначитися не зуміли.

Наприкінці гри не було зафіксовано, як здавалося, чистий пенальті на Михайлі Мудрику, адже Хесус Хіль Масано не угледів у тому епізоді порушення правил.

▶️ Відео непризначеного пенальті на Мудрику наприкінці матчу

Основні статистичні показники поєдинку Україна – Італія:

• Володіння м'ячем – 41% на 59%;
  • Удари – 8 на 17;
  • Удари в площину – 5 на 2;
  • XG – 0.33 на 1.73.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Мансано зафіксував нічию для підопічних Реброва у Леверкузені.

Таким чином обидві збірні набрали по 14 очок у відборі на чемпіонат Європи-2024, але італійці випередили українців завдяки перемозі у першому матчі (2:1).

Кваліфікація до чемпіонату Європи-2024. Восьмий тур

Україна – Італія – 0:0 (0:0)

• Це десятий матч між збірними України та Італії. Команда синьо-жовтих жодного разу не перемагала, зіграла дві нічиї та програла вісім матчів.
  • Тепер Ребров і Ко спробують пройти на континентальний турнір шляхом плей-оф Ліги націй.
  • Жеребкування відбудеться 23 листопада. Потенційні суперники України – Ізраїль, Боснія і Герцеговина, а також Вельс.
  • Півфінальні матчі пройдуть 21 березня, фінальні – 26-го.