Новини

Українець в дербі Лімасола: Біловар допоміг відібрати очки в одного з лідерів чемпіонату Кіпру

Переглядів 450
Артем Жилінський
Крістіан Біловар. Фото: ФК АЕЛ
Український захисник Крістіан Біловар, який на правах оренди з Динамо виступає у кіпрському АЕЛі провів матч у матчі з одним із лідерів чемпіонату. Команда динамівця зіграла в нульову нічию.

Захисник команди-господаря  Біловар, який виступає за неї на правах оренди з Динамо, розпочав гру серед запасних. Однак ще до перерви українець з'явився на полі, замінивши травмованого одноклубника Басто.

Незважаючи на те, що більш як 20 хвилин АЕЛ грав у більшості, здобути перемогу все ж таки не вдалося. Жодна з команд не змогла забити хоча б одного разу, тож поєдинок завершився безгольовою нічиєю - 0:0.

До речі, Аріс є одним із лідерів кіпрської першості (займає третє місце, відстаючи від лідируючого АПОЕЛу всього на три очки). Водночас, команда Біловара посідає дев'яте місце, маючи у своєму активі 15 залікових балів.

Варто зазначити, що Біловар взяв учать у восьми матчах АЕЛу, він зіграв у семи іграх чемпіонату Кіпру, а також з’явився в одному поєдинку кубка. Результативними діями не відзначався.