Новини

Український чемпіон світу приніс перемогу своїй команді: гравець Шахтаря забив на останніх хвилинах

Переглядів 1361
Павло Клименко
Олексій Кащук. Фото: ФК Сабах
Півзахисник Олексій Кащук став героєм поєдинку 28-го туру чемпіонату Азербайджану між Сабахом і Габалою, який завершився перемогою господарів з рахунком 3:2.

Український вінгер Олексій Кащук наприкінці поєдинку приніс Сабаху перемогу у матчі з Габалою. 22-річний українець своїм голом допоміг команді взяти три очки у запеклій боротьбі.

Сабаху вдалося перевернути матч проти Габали, поступаючись у рахунку 1:2 після першого тайму. Гол Кащука дозволив наблизитись до лідера чемпіонату Азербайджану Карабаху на відстань дев'яти очок.

22-річний Кащук у поточному сезоні провів у футболці Сабаха 24 матчі, на його рахунку 11 голів та сім асистів. Чемпіон світу U-20 у складі збірної України належить донецькому Шахтарю.

Орендна угода українця діє до 30 червня 2023 року. Transfermarkt оцінює Кащука у 700 тисяч євро.