Новини

Вихованець Динамо нагадав про себе в Європі: українець врятував свою команду від двох неминучих голів

Переглядів 1058
Олександр Карпенко
Крістіан Біловар. Фото: АЕЛ
Український захисник АЕЛа Крістіан Біловар відзначився впевненими діями в обороні під час поєдинку 16 туру чемпіонату Кіпру проти Олімпіакоса (2:0).

21-річний українець зумів двічі врятувати власні ворота під час матчу. На 20-й хвилині Біловар заблокував удар гравця Олімпіакоса, який той завдавав із метрів десяти, а за 15 хвилин потому Крістіан опинився заблокував небезпечний удар з восьми метрів до власних воріт.

Біловар є вихованцем Динамо, але за першу команду він поки що так і не зіграв. Захисник свого часу виступав за Десну та Чорноморець на правах оренди, а тепер за кіпрський АЕЛ. Орендна угода з кіпріотами розрахована до кінця сезону.

Українець провів у складі кіпрського клубу 11 матчів, але результативними діями у них не вирізнявся.

АЕЛ Лімасол посідає восьме місце у турнірній таблиці чемпіонату Кіпру, маючи у своєму активі 21 пункт після 15 зіграних матчів.