Різне

Бєсєдін допоміг Ордабаси виграти чемпіонат Казахстану: екснападник Динамо забив у ворота Шахтаря з Караганди

Переглядів 445
Віктор Глухенький
Ордабаси – чемпіон Казахстану. Фото: Google
В 25-му турі Прем'єр-ліги Казахстану Ордабаси переміг карагандинський Шахтар і за тур до завершення чемпіонату оформив чемпіонство. Один з голів забив ексдинамівець Артем Бєсєдін.

Колишні динамівці Києва Артем Бєсєдін та Євген Макаренко свіжоспечені чемпіони Казахстану!

У передостанньому поєдинку Прем'єр-ліги Ордабаси з Шимкенту, за який виступають українці, впевнено переміг свого головного опонента в боротьбі за золоті медалі Шахтар з Караганди.

У цьому поєдинку господарів поля влаштовувала навіть нічия, але підопічні білоруса Олександра Седньова вирішили не відкладати святкування до останнього туру та відвантажили в сітку воріт опонентів три голи ще до перерви.

І один з точних ударів завдав ексфорвард Динамо Артем Бєсєдін.

▶️ Відео голу Артема Бєсєдіна у ворота Шахтаря дивіться за ПОСИЛАННЯМ

По перерві Шахтар різницю в рахунку дещо підкорегував, але настрою цим гравцям Ордабаси не зіпсував зовсім.

Євген Макаренко відіграв у чемпіонському поєдинку всі 90 хвилин.

Казахстан. Прем'єр-ліга.

25-й тур

Ордабаси – Шахтар (Караганда) 3:1 (3:0)

Голи: Жаксиликов, 4, Умаров, 12, Бєсєдін, 27 – Чогадзе, 47.

• Артем Бєсєдін став гравцем Ордабаси після того, як Динамо по закінченні минулого сезону розірвало із ним контракт в односторонньому порядку.
  • У нинішньому сезоні нападник зіграв за свою нову команду у восьми матчах: два голи.
  • Контракт українця з казахським клубом чинний до 24 грудня 2024 року.
  • Після 25-ти турів Ордабаси має в активі 58 очок та перегавагу над Шахтарем в шість пунстів, яку «гірники» з Караганди відіграти не зможуть жодними стаханівськими темпами.
  • В останньому турі Ордабаси завітає в гості до Каспію з Атирау. Поєдинок відбудеться 29 жовтня. Початок гри о 13:00.