Різне

Цитаїшвілі запалив в Іспанії, Сирота забив дебютний гол за Маккабі: відео результативних дій гравців Динамо

Переглядів 466
Артем Жилінський
Олександр Сирота. Фото: ФК Маккабі Хайфа
Футболісти київського Динамо Георгій Цитаїшвілі та Олександр Сирота, які наразі виступають в орендах, відзначилися результативними діями закордоном.

Вінгер Георгій Цитаїшвілі, який грає на правах оренди за Гранаду, записав на свій рахунок асист у матчі проти Ельче.

На 57-й хвилині зустрічі після його точної передачі зі штрафного Лоїк Вільямс відправив м'яч у ворота суперника. Гра завершилася внічию 2:2.

Також варто відзначити Олександра Сироту, захисника київського Динамо, який у липні перейшов на правах оренди до ізраїльського Маккабі з Хайфи.

У своєму матчі за новий клуб проти Маккабі з Бней-Рейни у третьому турі чемпіонату Ізраїлю, 24-річний футболіст відзначився голом. На третій компенсованій хвилині другого тайму він забив головою після подачі з кутового. Фінальний свисток зафіксував нічию – 2:2.

▶️Переглянути результативні дії футболістів київського Динамо можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

• Контракт Георгія з Динамо чинний до 30 червня 2025 року.
  • Цього сезону Цитаішвілі провів чотири гри за Гранаду в другому іспанському дивізіоні і відзначився одним асистом.
  • Захисник є вихованцем Динамо і провів за його основну команду з 2020 року 85 матчів, у яких забив два голи й оформив два асисти.
  • За Маккабі захисник зіграв п’ять матчів і відзначився одним голом.
  • Портал Transfermarkt оцінює вартість Сироти у два мільйони євро.