Різне

Ексхавбек збірної України забив дебютний гол за Слован: гравець взяв участь у знущанні над суперником – відео

Переглядів 93
Віктор Глухенький
Данило Ігнатенко (лівопуч). Фото: Google
Український півзахисник Данило Ігнатенко відзначився першим голом у футболці Словану, допомігши своїй команді здобути розгромну перемогу у Кубку Словаччини.

Напередодні, у вівторок, 24 вересня, було зіграно поєдинок 1/32 фіналу Кубка Словаччини, в якому Слован на виїзді дуже впевнено обіграв Белушу (6:1).

У стартовому складі команди  з Братислави вийшов український півзахисник Данило Ігнатенко і на 47-й хвилині наш співвітчизник забив другий гол своєї команди і свій перший за Слован.

Не вдалось завантажити відео.

Дограти матч до кінця наш земляк не зумів, адже його на 58-й хвилині замінив Артур Гайдош.

• Ігнатенко перейшов у Слован на початку вересня на правах вільного агента.
  • Загалом у складі гранду словацького футболу Данило провів три поєдинки: один гол.
  • Transfermarkt оцінює 27-річного центрального півзахисника у 1,5 млн євро.
  • На внутрішній арені Слован після семи турів має в активі 18 залікових балів та очолює чемпіонські перегони.
  • У наступній грі Ігнатенко та компанія на виїзді зіграють проти Міхаловце. Поєдинок заплановано на  27 вересня. Початок гри о 21:00 за київським часом.
  • У складі національної збірної України Данило провів шість матчів: один гол.