Різне

Ексзахисник збірної України у складі Коламбус Крю вийшов до півфіналу Кубку Ліги МЛС: відео голів матчу

Переглядів 204
Артем Жилінський
Євген Чеберко. Фото: Коламбус Крю
У ніч із суботи на неділю, 18 серпня, пройшов чвертьфінал Кубка Ліг МЛС, в якому Коламбус Крю з українським захисником Євгеном Чеберком у серії пенальті здолав Нью-Йорк Сіті (1:1 в основний час, 4:3 за пенальті).

У ніч із 17 на 18 серпня Коламбус Крю, за який виступає український захисник Євген Чеберко, обіграв Нью-Йорк Сіті у чвертьфіналі Кубка Ліг МЛС у серії пенальті з рахунком 4:3. Основний час матчу завершився внічию 1:1.

Суперник вийшов уперед уже на першій хвилині завдяки влучному удару Мартінеса. Коламбус Крю зрівняв рахунок наприкінці першого тайму завдяки голу Кучо.

Підсумок зустрічі вирішувався у серії пенальті. У складі Нью-Йорк Сіті не забили Моралес і Родрігес, а в Коламбус Крю промахнувся тільки Россі.

Євген Чеберко розпочав матч у стартовому складі, але був замінений на 69-й хвилині. Портал Sofascore оцінив його виступ на 7.2 бала, що вище за середню оцінку команди в 7.18.