Різне

Форвард Шахтаря запалює за океаном: відео чергового голу нападника у поєдинку з сімома забитими м’ячами

Переглядів 727
Артем Жилінський
Кевін Келсі. Фото: ФК Цинцинатті
Футболіст донецького Шахтаря Кевін Келсі, який на правах оренди виступає за американський Цинцинатті, відзначився черговим голом у матчі МЛС.

Орендований у Шахтаря 19-річний нападник Кевін Келсі знову відзначився голом у складі Цинциннаті у матчі MLS.

Сьогодні вночі за київським часом Цинциннаті здобув виїзну перемогу над Торонто у драматичному та видовищному матчі з рахунком 4:3.

Келсі розпочав гру у стартовому складі та провів на полі всі 90 хвилин. На 55-й хвилині він вивів свою команду вперед (2:1), першим опинившись на добиванні та відправивши м'яч у сітку.

На момент закінчення основного часу рахунок був 3:3, але на 90+3-й хвилині 29-річний бразильський форвард Сержіо Сантос забив вирішальний гол, принісши Цинциннаті перемогу.

МЛС, 15-й тур

Торонто – Цинцинатті – 3:4

Голи: Флорес, 25, аг Мерфі 63, Інсіньє, 85 – Орельяно, 53, 79,  Келсі, 55, Сантос, 90+3

• Цинцинатті посідає другу сходину в Східній конференції МЛС, маючи у своєму активі 34 бали.
  • У складі Цинцинатті Келсі провів п’ять поєдинків, у яких зумів відзначитися трьома голами.
  • Футболіст повернеться до Шахтаря взимку 2024 року.