Різне

Гол Роналду, дубль Таліски і камбек: Аль-Наср під орудою екстренера Шахтаря влаштував шоу у Лізі чемпіонів АФК

Переглядів 2803
Владислав Лютостанський
Кріштіану Роналду. Фото: ФК Аль-Наср
У другому турі Ліги чемпіонів АФК Аль-Наср приймав Істіклол. Команда Луїша Каштру та Кріштіану Роналду оформила камбек проти колективу з Узбекистану (3:1).

У понеділок, 2 жовтня, саудівський Аль-Наср приймав узбекистанський Істіклол в рамках другого туру Ліги чемпіонів АФК.

Наприкінці першого тайму команда з Душанбе шокувала місцевих глядачів: івуарійський нападник Сенен Себай відзначився у воротах підопічних Луїша Каштру.

Зрівняти рахунок вдалося на 66-й хвилині, коли відзначився легендарний португальський форвард Кріштіану Роналду. Дубль бразильського атакувального півзахисник Таліски на 72-й та 77-й хвилині гри остаточно вбили мрії гостей про можливу сенсацію.

Не вдалось завантажити відео.

Фінальний свисток головного арбітра матчу зафіксував перемогу підопічних Каштру на «Стадіоні Університету короля Сауда».

Ліга чемпіонів АФК. Другий тур

Аль-Наср – Істіклол – 3:1 (0:1)

Голи: Роналду, 66, Таліска 72, 77 – Себай, 44.

• Після другого туру Ліги чемпіонів АФК Аль-Наср займає перше місце, маючи шість очок.
  • У третьому турі команда Роналду зустрінеться з катарським Аль-Духаїль, який у паралельному матчі поступився іранському Персеполісу (0:1).
  • Каштру очолював Шахтар із 2019-го по 2021 рік та привів «гірників» до чемпіонського титулу в сезоні 2019/20.