Різне

Кочергін і ще один українець забили у європейських чемпіонатах: відео голів наших співвітчизників

Переглядів 50
Артем Жилінський
Владислав Кочергін. Фото: ФК Ракув
Українські футболісти Владислав Кочергін, який виступає за польський Ракув, та Єгор Цикало, який представляє чеську Тепліце, відзначилися результативними діями у матчах внутрішніх чемпіонатів.

Сьогодні, 22 вересня, у Ченстохові пройшов матч дев'ятого туру польської Екстракляси, в якому Ракув із Владиславом Кочергіним у стартовому складі зіграв проти Заглембе.

28-річний українець провів на полі 86 хвилин і вже на десятій хвилині відкрив рахунок у грі, завершивши багатоходову комбінацію своєї команди влучним ударом.

▶️Переглянути гол Кочергіна можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

Цей гол став першим для Ракува на своєму полі цього сезону, хоча команда вже провела п'ять домашніх матчів. А фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу господарів із рахунком 5:1.

Чемпіонат Польщі. 9 тур

Ракув – Заглембє – 5:1.

Голи: Кочергін, 10, Брюнс, 53, Берггрен, 82, 89, Марсело, 86 – Мруз, 34.

Учора, 21 вересня, у Чехії Теплиця на своєму стадіоні поступилася Баніку з рахунком 2:3 у рамках дев'ятого туру місцевого чемпіонату.

У цьому матчі за господарів виступав український захисник Єгор Цикало. Він запам'ятає цю гру, оскільки саме у поєдинку із Баніком забив свій дебютний гол у Вищій лізі Чехії. На 90+3 хвилині зустрічі Цикало вразив ворота суперника, відправивши м'яч у дев'ятку з-за меж штрафного майданчика.

▶️Відео голу Єгора Цикало можна переглянути за ПОСИЛАННЯМ

• У нинішньому сезоні у всіх офіційних турнірах за свою команду Цикало, який є вихованцем Колоса, провів сім зустрічей.
  • Transfermarkt оцінює футболіста у 200 тисяч євро.
  • Після восьми зіграних поєдинків в національній першості Чехії команда українця має в активі три очка та займає 15-ту позицію.
  • Кочергін виступає за Ракув з березня 2022 року. Його чинний контракт з клубом діє до кінця цього сезону.
  • Ракув посідає третє місце в турнірній таблиці (17 очок).