Різне

Колишнього захисника збірної України розгромили у фіналі Кубка чемпіонів: гравця достроково замінили

Переглядів 1710
Данило Моісеєнков
Євген Чеберко. Фото: Getty Images
Коламбус Крю з Євгеном Чеберко у складі крупно програв фінал Кубка чемпіонів КОНКАКАФ мексиканському клубу Пачука. Український захисник не дограв матч.

У неділю, другого червня, у Мексиці відбувся фінал Кубка чемпіонів КОНКАКАФ між місцевою Пачукою та американським Коламбус Крю. Поєдинок закінчився розгромом із рахунком 3:0 на користь мексиканців.

Український центральний захисник Євген Чеберко вийшов у стартовому складі Коламбуса, однак був замінений на 68-й хвилині зустрічі.

Гра розпочалася зі швидкого голу Саломона Рондона, а в середині першого тайму відзначився ще й Мігель Родрігес.

У другій половині матчу Рондон оформив дубль, встановивши фінальний рахунок на табло. Пачука гарантувала собі місце на новому Клубному чемпіонаті світу, що пройде влітку 2025 року.

Не вдалось завантажити відео.

Кубок чемпіонів КОНКАКАФ. Фінал.

Пачука – Коламбус Крю – 3:0

Голи: Рондон (12', 67'), Родрігес (32')

• Відзначимо, що на шляху до цього фіналу Пачука пройшла Америку, Спорт Ередіано та Філадельфію Юніон.
  • Коламбус у свою чергу вибив Монтеррей, Тігрес та Х'юстон Динамо.
  • Чеберко в цьому сезоні провів 17 матчів у всіх турнірах, без результативних дій.
  • Контракт українця з американським клубом розрахований до 31 грудня 2026 року.
  • На його рахунку є один поєдинок за збірну України – у 2020-му проти Франції (1:7).