Різне

Колишня зірка Шахтаря принизив легенду Реала: відео яскравого голу бразильця у півфіналі Кубка Лібертадорес

Переглядів 462
Артем Жилінський
Алан Патрік. Фото: Інтернасьональ
У першому півфінальному матчі Копа Лібертадорес-2023 бразильські Флуміненсе і Інтернасьйонал завершили поєдинок внічию з бойовим рахунком 2:2.

У складі Флуміненсе виступав відомий екскапітан Реала Марсело, а також Марлон, який грає на правах оренди з Шахтаря. У складі Інтернасьйоналу зіграли ще два колишні гравці «гірників» – Вітао та Алан Патрік.

Алан Патрік відзначився голом у середині другого тайму. На 64-й хвилині півзахисник вражаюче обіграв Марсело і забив у дальній кут, вивівши Інтернасьйонал вперед. Рахунок став 2:1 на користь гостей, але перемогу вони не втримали.

Кано оформив дубль і зберіг нічию для Флуміненсе, який грав у меншості більшу частину гри.

Флуміненсе – Інтернасьйонал – 2:2

Голи: Кано, 10, 78 – Мальйо, 45+5, Алан Патрік, 64

Не вдалось завантажити відео.

• Матч-відповідь відбудеться 5 жовтня. Іншого учасника фіналу Копа Лібертадорес-2023 визначать в матчі між Бока Хуніорс і Палмейрас.
  • 32-річний Алан Патрік грав в Шахтарі з 2011 по 2022 рік (з перервами на оренди) й за цей період зіграв 178 матчів (26 голів, 35 асистів).