Різне

Кухаревич закохує в себе Шотландію: гол українця не допоміг Хіберніану уникнути поразки від Абердина

Переглядів 1789
Олександр Карпенко
Микола Кухаревич. Фото: ФК Хіберніанс
Нападник Хіберніана Микола Кухаревич продовжив свою гольову серію у чемпіонаті Шотландії. Гол українця лише підсолодив гіркоту поразки в матчі з Абердином.

Поєдинок 14-го туру між Хіберніаном та Абердином завершився поразкою команди Кухаревича з рахунком 1:4.

Нападник молодіжної збірної України вийшов на поле з перших хвилин, отримавши 82 хвилини ігрового часу. Микола за рахунку 0:3 знайшов свій шанс, який не дозволив столичній команді піти з поля без забитого голу.

Не вдалось завантажити відео.

Нагадаємо, Кухаревич приєднався до Хіберніана у вересні на правах оренди. Микола провів за шотландську команду вісім матчів, в яких забив три м'ячі та оформив один асист.

Угода Кухаревича з Хіберніаном чинна до 31 травня 2023 року. Transfermarkt оцінює Миколу в 400 тисяч євро. Контракт футболіста належить Труа.

Абердин завдяки перемозі над Хіберніаном посунув команду Кухаревича з третьої сходинки в таблиці чемпіонату Шотландії. 8 листопада Хіберніан проведе свій наступний матч проти Росс Каунті.