Різне

Лунін відреагував на перший матч за Реал у 2024 році: що написав воротар «королівського клубу»

Переглядів 1223
Данило Моісеєнков
Андрій Лунін. Фото: ФК Реал Мадрид
Український голкіпер Андрій Лунін прокоментував переможний матч проти Мальорки (1:0) в рамках Ла Ліги. Воротар відіграв 90 хвилин та отримав жовту картку.

У середу, третього січня, Реал Мадрид на своєму полі обіграв Мальорку із рахунком 1:0 у матчі 19-го туру чемпіонату Іспанії.

Андрій Лунін вже вдесяте в цьому сезоні вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин, отримавши жовту картку.

Український воротар на своїй сторінці в соцмережі Instagram прокоментував першу перемогу у 2024 році.

«Гарний початок 2024 року. Чудова командна робота, боротьба до кінця. Дякую вболівальникам за підтримку», – написав Лунін.

• Мадридці закінчили першу частину сезону Ла Ліги на першому місці, набравши 48 балів у 19 турах.
  • Лунін провів вже 10 поєдинків в усіх змаганнях, пропустив шість м'ячів і у п’яти матчах відіграв на нуль.
  • Контракт Андрія з Реалом розрахований до 30 червня 2025 року.
  • Шостого січня на команду Карло Анчелотті очікує виїзний поєдинок проти Арандіни з четвертого дивізіону Іспанії в рамках 1/16 фіналу Кубку Іспанії.