Реал вирвав перемогу над Мальоркою та збільшив відрив від Жирони: Лунін записав на свій рахунок «сухий» матч

Переглядів 541
Андрій Лунін. Фото: Google
В поєдинку 19-го туру іспанської Ла Ліги мадридський Реал зумів здобути мінімальну перемогу над Мальоркою (1:0). Вершкові продовжують лідирувати в чемпіонських перегонах, а Андрій Лунін провів черговий матч «на нуль».

Легкої прогулянки, попри всі передчатчеві прогнози та розклади, не вийшло. Йдеться про гру Реала проти Мальорки в 19-му, першому після Нового року, турі Ла Ліги.

Попри тотальну перевагу у володінні м’ячем та за грою загалом, Реал за перші 45 хвилин ігрового часу так і не зумів забити впертим острів’янам.

Відмінний момент мав Вінісіус Джуніор, але вискочивши фактично на побачення з Предрагом Райковичем, переграти серба не зміг. Точніше, не влучив у дальній кут.

Перед самою перервою жовту картку отримав наш Андрій Лунін – українцю не сподобалося, як його блокував Саму Коста. Воротар емоційно висловив претензії з цього приводу судді, за що і дістав «гірчичник».

За схожим сценарієм проходила гра і в таймі номер два: Реал пресингував, Мальорка відповідала поодинокими атаками. Острів'яни могли засмутити Луніна по перерві, але удар Ларіна прийняла на себе стійка.

А подарував перемогу Реалу їх центральний захисник Антоніо Рюдігер – німець замкнув подачу з кутового, розкішним ударом головою.

Іспанія. Ла Ліга, 19-й тур

Реал – Мальорка 1:0 (0:0)

Гол: Рюдігер, 78.

• Після перемоги над Мальоркою Реал закріпився на першому щаблі у турнірній таблиці іспанської Ла Ліги. В активі вершкових нині 48 очок. Відрив від Жирони вже складає три пункти, але Довбик, Циганков та компанія свій матч 19-го туру зіграють також сьогодні, однак пізніше. О 22:30 за київським часом.
  • Мальорка після 19-ти турів має в доробку 18 очок та займає 14-те місце.
  • В наступному турі підопічні Карло Анчелотті вдома прийматимуть надпринципових суперників з Атлетіко. Мадридське дербі заплановано на 10 січня. Початок гри о 21:00 за київським часом.
  • На вихідних Лунін та компанія також проведуть поєдинок 1/16 фіналу Кубка Іспанії. Реал вирушить в гості до Арандіни. Гра буде зіграна 6 січня. Стартовий свисток прозвучить о 22:30.
  • Андрій Лунін в поточному сезоні зіграв за Реал у десяти поєдинках в усіх офіційних турнірах: шість пропущених голів, п'ять матчів «на нуль».
  • Transfermarkt оцінює 24-річного українця в п’ять мільйонів євро.