Різне

«‎Мене в Динамо вважали ледарем»: ексголкіпер киян відверто згадав про свою сварку з Лобановським

Віктор Глухенький
25338
Вихованець Динамо Антон Броварник відверто зізнався, що не мав жодного шансу заграти в основі київської команди у 80-х роках минулого століття, коли біло-синіми керував легендарний Валерій Лобановський.

Антон Броварник, пригадуючи час проведений у структурі київського Динамо, розповів, що тренери вважали, мовляв, він у команді відбував номер.

«Мене там вважали ледарем. Як тільки лунав свисток про закінчення тренування, все – мене ніби корова язиком злизала. Але такі речі я дозволяв собі лише в дублі. Якби провернув схожий фокус в основі, то мене потім викинули б геть. Перед другим вечірнім заняттям я забігав у інститут. До речі, через навчання у вузі я вперше посперечався з Валерієм Васильовичем.

Суть конфлікту з метром, який мав сталевий характер, полягала в тому, що й молодий гравець був норовливий.

«Лобановський не дав мені вступити в університет і засунув у інфіз. Я зарікся і сказав, що більше трьох років там не вчитимуся. «Дванадцять», – парирував Валерій Васильович. І, можливо, я б мав шанси виграти парі, але Динамо відправило мене в Зорю, звідки до Києва переїхали Юран, Бідний, Волотьок, Гусейнов і Погодін. 

У Динамо моїх часів грали два воротарі – і обидва з національної збірної. Одному – 25 років, іншому – 26. Я був просто непотрібен і протягом найближчих п’яти років міг забути про ігрову практику в основі», – розповів Броварник в інтерв’ю Футбол 24.

  • Броварник не провів жодної офіційної гри за головну команду Динамо.
  • Воротар за час професійної кар'єри боронив останній рубіж Зорі, Суднобудівника, Темпу, Хутника та російської Кубані.