«Мені було тривожно»: Сафонов відреагував на жорстку заяву Забарного про росіян
Російський воротар ПСЖ Матвій Сафонов відповів на заяву Іллі Забарного, який назвав росіян агресорами та наголосив, що не підтримує з ними жодних контактів.
Український захисник ПСЖ Ілля Забарний нещодавно поділився своєю думкою про гру пліч-о-пліч з російським голкіпером Матвієм Сафоновим.
У свою чергу, воротар дав коментар на висловлювання футболіста збірної України, з яким вони виступають за паризький клуб.
«Я не знаю, чого ви хочете від мене. Я просто зосереджений на тому, щоб викластися на полі на повну, щоб показати клубу, що вони можуть мені довіряти. Так, від читання певних новин мені було тривожно, але мене це не стосується, і я не маю намір залишати «ПСЖ», – цитує Сафонова Napoli Magazine.
- За ПСЖ Забарний встиг зіграти вже у двох матчах чемпіонату Франції: проти Нанта (1:0) і Тулузи (6:3).
- У наступному турі на команду українця чекає домашня гра з Лансом. Зустріч запланована на 14 вересня, початок гри о 18:15 за Києвом.