«Не брав участі у командній грі»: Шевченко розвіяв міф про колишню зірку Мілана
Андрій Шевченко заявив, що італійський форвард Філіппо Індзагі не уникав роботи на тренуваннях, хоча й не надто активно долучався до командної гри.
Колишній форвард збірної України Андрій Шевченко поділився ще однією цікавою деталлю про свою взаємодію з Філіппо Індзагі в часи спільних виступів за Мілан. Слова нинішнього президента УАФ передає Milannews.it із посиланням на Amazon Prime.
Шевченка запитали, чи відповідає дійсності популярна думка про те, що під час тренувань вони з Піппо Індзагі нібито не віддавали один одному передачі. У відповідь ексфорвард із усмішкою спростував таке твердження.
«Ні. Піппо завжди дуже добре тренувався. Він не надто брав участь у командній грі, але те, що вмів робити, робив чудово», – заявив Шевченко.
- Шевченко виступав за Мілан з 1999-го по 2006 рік і з 2008-го по 2009 рік і провів у його складі 322 матчі, в яких забив 175 голів і зробив 46 результативних передач.
- Андрій завоював із міланським клубом п'ять трофеїв – по одній перемозі у Лізі чемпіонів, Суперкубку УЄФА, чемпіонаті, Кубку та Суперкубку Італії.
- Шевченко на клубному рівні також виступав за київське Динамо та англійський Челсі та завершив професійну ігрову кар'єру у 2012 році.