Різне

Пенальті, вилучення та автогол: збірна Німеччини знищила Шотландію в матчі-відкритті Євро-2024

Переглядів 5514
Дмитро Котков
Німеччина святкує гол. Фото: Google
Бундестім виграла у шотландців із розгромним рахунком 5:1 у поєдинку-відкритті чемпіонату Європи 2024 року. Команда Юліана Нагельсманна продемонструвала чудовий футбол.

14 червня в рамках матчу-відкриття Євро-2024 збірна Німеччини в Мюнхені на «Альянц Арені» зустрічалася з Шотландією.

Перший тайм виграла Бундестім, завдяки голам Флоріана Вірці, Джамала Мусіали та Кая Гаверца, який реалізував пенальті. Перед перервою за фол у власному штрафному майданчику червону картку отримав шотландець Раян Портеус.

У другій половині зустрічі за німців ще забили Ніклас Фюллькруг та Емре Джан. Шотландцям вдалося записати до свого активу гол престижу після того, як Антоніо Рюдігер головою відправив м’яч у свої ворота.

У підсумку Німеччина здобула перемогу з рахунком 5:1!

Євро-2024. Група А. Перший тур

Німеччина – Шотландія – 5:1 (3:0)

Голи: Вірц, 10, Мусіала, 19, Гаверц, 45+1 (з пенальті), Фюллькруг, 68, Джан, 90+3 – Рюдігер, 87 (автогол).

В іншому матчу квартету А завтра зустрінуться Швейцарія та Угорщина.

• Раніше Український футбол робив інтерв'ю з екснаставником Вердера Віктором Скрипником, який розповідав про Нікласа Фюллькруга, який грав свого часу за бременську команду.
  • Євро-2024 Німеччина приймає в десяти містах з 14 червня до 14 липня.
  • Збірна України на груповому етапі зустрінеться з Румунією (17.06), Словаччиною (21.06) та Бельгією (26.06).