Різне

Польський клуб влаштував масштабну чистку складу: команду покинули одразу троє українців

Артем Жилінський
65
Максим Дячук. Фото: ФК Лехія (Гданськ)
Максим Дячук, Антон Царенко та Богдан Сарнавський офіційно залишили гданську Лехію після вильоту команду з вищого дивізіону чемпіонату Польщі.

Польська Лехія про відхід кількох футболістів після вильоту з елітного дивізіону. Клуб на своїй сторінці в мережі X оголосив про прощання відразу з сімома гравцями, серед яких опинилися і троє українців.

Команду залишили Богдан Сарнавський, Максим Дячук та Антон Царенко. Також Лехію залишили Мілош Калахур, Матей Родін, Олександр Чірковіч та Алекс Паульсен. При цьому Дячук та Царенко повернуться до київського Динамо, а Сарнавський отримає статус вільного агента.

  • Нагадаємо, Лехія за підсумками сезону вилетіла з Екстракляси, посівши 16-те місце. 
  • Сарнавський був у клубі з 2023 року, але минулого сезону провів лише один матч. 
  • Дячук зіграв 28 зустрічей, відзначившись двома голами та одним асистом. 
  • На рахунку Царенка вісім матчів та одна результативна передача.
  • Варто зазначити, що у складі команди залишилися Іван Желізко та Богдан В’юнник.
Реклама
9.9
150000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри