Різне

Помилки Зінченка могло не бути? Найкращий бомбардир в історії Арсеналу відреагував на перший гол Вест Гема

Переглядів 1010
Данило Моісеєнков
Олександр Зінченко. Фото: Getty Images
Колишній нападник Арсеналу Тьєррі Анрі висловився стосовно помилки Олександра Зінченка у матчі проти Вест Гема, назвавши іншу причину першого голу у грі.

У четвер, 28 грудня, Арсенал на своєму полі поступився Вест Гему у матчі 19-го туру АПЛ із рахунком 0:2.

Обидва голи у ворота господарів прийшли після помилок українського захисника Олександра Зінченка, однак першого м'яча могло не бути взагалі.

Легендарний французький екснападник «канонірів» Тьєррі Анрі виступаючи в ефірі Amazon Prime у перерві цього поєдинку піставив під сумнів легальність голу Томаша Соучека.

За думкою Анрі, VAR не зміг привести 100% доказів того, що перед голом чеського півзахисника м'яч не залишив межі поля.

«Це вже вдруге для Арсеналу після Ньюкаслу (0:1). Але якщо ви хочете допомогти арбітрам мати правильний кут огляду, ви повинні бути над м'ячем. Тільки так можна дізнатися, вийшов м'яч чи ні. Ми у 2023 році, скоро буде 2024-й і, і у нас все ще немає камери, яка знаходиться вище.

Є занадто багато випадків, коли ви не знаєте, чи вийшов м'яч чи ні. Тож ми повинні мати камеру, яка може бути зверху, яка може бачити, чи вийшов м'яч чи ні. Якщо ні, то це просто неможливо побачити», – приводить слова Анрі The Sun.

Відео обох голів дивіться в нашому телеграм-каналі

VAR розглядав даний епізод протягом трьох хвилин і 22 секунд, але не зміг точно визначити, чи вийшов м'яч з гри, так як тіло Джеррада Боуена закривало огляд з ракурсу основної камери, а камера на протилежному боці поля не могла показати остаточну перспективу.

• Арсенал після цього матчу посідає другу сходинку в турнірній таблиці АПЛ, маючи 40 очок після 19 турів.
  • Вже 31 грудня команда Мікеля Артети на виїзді зустрінеться з Фулхемом.
  • Зінченко в цьому сезоні зіграв 24 поєдинки, в яких забив один гол та віддав результативну передачу.
  • Його контракт з лондонцями розрахований до 30 червня 2026 року.
  • Анрі провів у складі Арсеналу 377 матчів: 228 забитих м'ячів та 103 асисти.