Арсенал програв Вест Хему та впустив нагоду очолити АПЛ: помилки Зінченка коштували «канонірам» очок

Переглядів 5704
Олександр Зінченко та Габріел. Фото: Google
В заключному поєдинку 19-го туру АПЛ Вест Хем доволі несподівано відібрав очки у виїздному матчі-дербі проти Арсенала, розбивши «канонірів»(2:0). Олександр Зінченко знову не найкращим чином відіграв у захисті.

Дербі, а особливо лондонські, це завжди дуже непередбачувані матчі. Цю фактично прописну істину по відношенню до АПЛ, вкотре підтвердила гра між Арсеналом та Вест Хемом.

До стартового свистка хлопців Девіда Моєса вважали відвертими андердогами, але саме вони відзначились першим голом – затяжну атаку завершив Томас Соучек, який скористався неузгодженістю захисників Арсенала, зокрема і Зінченка.

Вішати всіх собак на українця не варто, але щось забагато почав помилятися Олександр останнім часом. Йому фейл проти Ліверпуля й досі нагадують.

До перерви Арсенал мав кілька нагод рахунок зрівняти, але так і не спромігся «народити» гол.

Натомість на початку тайму номер два свою перевагу подвоїли «молотобійці». Константінос Мавропанос позбувся опіки Зінченка і дуже класно зіграв головою після подачі з кутового від Джеймса Ворда-Прауса.

Муки Зінченка тривали до 65-ї хвилини, коли Артета пішов у ва-банк та кину в бій нападника Рісса Нелсона, який і замінив українця.

Однак ні Нелсон, ні Сака, ні Габі Жезус так і не змогли прорвати редути оборони Вест Хема.

За вкрай невдалу гру проти «молотобійців» Зінченко дістав від Sofascore 6,8 бала. Це – найгірша оцінка серед всіх гравців, що вийшли зі старту!

▶️  Відео голів у матчі Арсенал – Вест Хем дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Англія. Прем’єр-ліга, 19-й тур

Арсенал – Вест Хем 0:2 (0:1)

Голи: Соучек, 13, Мавропанос, 55.

• Після поразки від Вест Хема Арсенал, як і раніше, має в активі 40 очок та посідає другий щабель в турнірній таблиці АПЛ. Відставання від Ліверпуля, який тримається першим, складає два пункти.
  • Вест Хем завдяки перемозі на «Емірейтс» злетів на дві позиції догори: шоста сходинка, 33 пункти.
  • В наступному турі команда Мікеля Артети зіграє ще одне дербі. Цього разу на виїзді проти Фулхема. Поєдинок заплановано на 31 грудня. Початок гри на «Крейвен Коттедж» о 16:00.
  • Вест Хем в 20-му турі вдома прийматиме Брайтон. Ця гра буде зіграна вже в наступному році – 2 січня о 21:30.
  • Олександр Зінченко в поточному сезоні зіграв за Арсенал в 24-х поєдинках в усіх офіційних турнірах: один гол, одна результативна передача.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 42 мільйони євро.