Зінченко отримав одну з найнижчих оцінок: українець помилився в матчі Ліверпуль – Арсенал

Переглядів 3808
Зінченко та Салах у матчі Ліверпуль - Арсенал. Фото: Google
Гра українського легіонера Арсенала Олександра Зінченка в матчі проти Ліверпуля була оцінена в 6,5 балів. «Каноніри» розписали мирову 1:1 з мерсисайдцями.

23 грудня в рамках 18 туру Прем’єр-ліги Англії Ліверпуль на «Енфілді» зустрічався з лондонським Арсеналом, за який грає український легіонер Олександр Зінченко.

Наставник «канонірів» Мікель Артета випустив українця на поле з перших хвилин.

Лондонська команда вийшла вперед уже на четвертій хвилині після того, як Габріел Магальяйнс з пасу Мартіна Едегора проби точно по воротах мерсисайдців. Але Ліверпуль зрівняв рахунок уже на 29 хвилині – Трент Александер-Арнольд віддав класний пас на Мохамеда Салаха, який обвів Зінченка та відправив м’яч у ворота лондонців.

У другому таймі голів не було, а тому зустріч завершилася внічию 1:1. Зінченко зіграв матч повністю.

Від порталу статистики WhoScored український футболіст отримав оцінку 6,5. Серед гравців Арсенала, які вийшли на поле в старті, це один із найнижчих балів. Також 6,5 отримав Габріел Жезус. Оцінку 6,1 поставили Каю Гавертцу, а Габріел Мартінеллі був оцінений в 6,3 бали.

• Зінченко у цьому сезоні зіграв за «канонірів» 23 матчі, в яких він записав до свого активу по одному голу та асисту.
  • Після цього поєдинку Арсенал із 40 очками в активі залишився лідером АПЛ. У другого Ліверпуля та у третьої Астон Вілли по 39 балів.
  • У цьому році на Арсенал чекають ще два лондонських дербі – проти Вест Гема (28.12) та Фулгема (31.12).