Борнмут здобув красиву перемогу, Евертон програв Тоттенгему: відомі оцінки Забарного та Миколенка за матчі АПЛ

Переглядів 3494
Ілля Забарний. Фото: Google
Українські футболісти Ілля Забарний та Віталій Миколенко взяли участь в матчах чемпіонату Англії. Борнмут переміг на виїзді Ноттінгем Форест, а Евертон поступився на чужому полі Тоттенгему.

23 грудня в рамках 18 туру Прем'єр-ліги Англії Ноттінгем Форест на своєму полі зустрічався з Борнмутом українського захисника Іллі Забарного.

Іспанський наставник «вишень» Андоні Іраола знову в стартовому складі своєї команди випустив на поле українця, який повністю зіграв матч.

У першому таймі футболіст Ноттінгем Форест Віллі Болі отримав червону картку. До перерви голів не було в цьому поєдинку. А ось у другому таймі за господарів точно пробили Антоні Еланга та Кріс Вуд. У складі Борнмута шалений хет-трик оформив Домінік Соланке. У підсумку матч завершився перемогою «вишень» з рахунком 3:2.

Від порталу статистики WhoScored Забарний отримав оцінку 6,4. Це один із найнижчих балів у складі Борнмута.

Також сьогодні Тоттенгем на своєму полі виграв у Евертона українського захисника Віталія Миколенка, який вийшов у старті та зіграв повністю поєдинок. «Шпори» здобули перемогу з рахунком 2:1. На голи Рішарлісона та Сон Хин Міна «іриски» відповіли точним ударом Андре Гомеша.

Від порталу статистики WhoScored Миколенко отримав оцінку 7,0. Це один із найвищих балів у складі «ірисок».

• На даний момент Борнмут із 22 очками в активі піднявся на 11 місце в турнірній таблиці АПЛ.
  • Евертон із 16 балами посідає 16 позицію в чемпіонаті Англії.