Посунули б Нідерланди? Гецко розповів, що зробила б збірна України на ЧС-2026 замість Швеції
Іван Гецко вважає, що Україна могла б вийти з групи на ЧС-2026, якби замість Швеції пройшла плейоф і потрапила до квартету з Нідерландами, Японією та Тунісом.
Автор першого голу в історії збірної України Іван Гецко оцінив, якими могли б бути перспективи національної команди на чемпіонаті світу-2026, якби українці замість Швеції зуміли пройти раунд плейоф і потрапити до групи з Нідерландами, Японією та Тунісом.
«Думаю, що з тими ж нідерландцями вона зіграла б краще, ніж скандинави. На високі місця нашим хлопцям не варто було розраховувати, але вихід з групи – реальність», – заявив Гецко в інтерв'ю Sport.ua.
- Вперше на чемпіонаті світу беруть участь 48 збірних, а матчі пройдуть одразу у трьох країнах – США, Канаді та Мексиці.
- Усі 48 збірних розподілені на 12 груп по 4 команди. На груповому етапі кожна команда проведе по три матчі.
- До 1/16 фіналу виходять по дві кращі команди кожного квартету і вісім кращих колективів, що посіли треті місця.
- Загалом разом із плейоф на турнірі відбудеться 104 поєдинки.
- Збірна Швеції після стартової перемоги над Тунісом (5:1) з таким же рахунком поступилася Нідерландам.