Різне

Результати ігрового дня у групі С: Англія не змогла забити Словенії, а Данія відстояла нічию в матчі з Сербією

Переглядів 1166
Артем Жилінський
Англія - Словенія. Фото: UEFA
Сьогодні, 25 червня, відбулися заключні поєдинки в групі С. Скромна збірна Словенії протистояла Англії, а Данія зустрічалася із Сербами, для яких це був ключовий матч.

Матчі групи С розпочалися одночасно і кожна команда претендувала на прохід до наступної стадії при вдалому результаті.

У матчі Данії та Сербії перший тайм завершився із рахунком 0:0. Обидві збірні намагалися загрожувати воротам опонентів, але гострішими були скандинави, які влучили один раз у стійку.

Другий тайм виявився дуже схожим на першу половини гри. Команди багато боролися, але ціна помилки була занадто великою, тому ніхто особливо не ризикував. Фінальний свисток зафіксував нічию 0:0.

Група С, третій тур

Данія - Сербія - 0:0

Паралельно відбувався поєдинок між Словенією та Англією, яка проводить цей чемпіонат Європи поки не дуже яскраво. Перший тайм закінчився в нульову нічию, але варто відзначити, що англійці забили, проте гол скасували через офсайд.

Англія продовжувала домінувати в другому таймі, але суттєвої гостроти біля воріт словенців не виникало. І так продовжувалося до самого фінального свистка, який зафіксував нічию 0:0.

Англія - Словенія - 0:0