Різне

Росіяни знищили житло колишнього гравця Чорноморця та Металіста: син ексфутболіста дивом вижив

Данило Моісєнков
361
Денис Колчин. Фото: ФК Рух
Російський обстріл України, зокрема Одеси, знищив квартиру колишнього футболіста місцевого Чорноморця Дениса Колчина та мало не вбив його сина.

Російські війська не припиняють обстрілів України. Так було і у четвер, 1 травня, коли РФ завдала ударів по Одесі, внаслідок чого загинуло дві людини та ще 15 осіб зазнали поранень.

Від цього обстрілу постраждала, зокрема, і квартира ексзахисника Чорноморця та Металіста Дениса Колчина на додаток до автівок, інших житлових будинків, школи та супермаркету.

Нині тренер в академії львівського Руху прокоментував цю ситуації відзначивши, що під ризиком загибелі був його син Костянтин.

«Цієї ночі російський «шахед» влучив у мою квартиру в Одесі. Вона повністю зруйнована, але, на щастя, ніхто не загинув. Мій старший син не зміг вчасно потрапити додому та завдяки цьому залишився живий.

Тож принагідно хочу подякувати нашим воїнам за те, що ми маємо змогу грати у футбол. Треба цінувати, що ми можемо працювати та займатись своєю улюбленою справою», – приводить слова Колчина «24 канал».

  • Додамо, що син Колчина – Костянтин – виступає в команді U-19 Руху на тій самій позиції, що займав його батько, а саме в центрі захисту.
  • Колчин-старший за свою кар'єру встиг пограти у Чорноморці, Кривбасі, Металісті, Миколаєві, російському Машуку та Дністрі, закінчивши професійні виступи в 2009 році.
Букмекери України
9.9
100000 грн
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри