Різне

Шахтар зіграв з колишньою командою Срни: Траоре забив у ворота Хайдука, але чи вистачило цього для перемоги

Переглядів 210
Артем Жилінський
Шахтар - Хайдук. Фото: Шахтар
Сьогодні, 6 липня, донецький Шахтар проводив свій другий матч на словенських зборах в рамках підготовки до нового сезону. Команда Маріно Пушича зустрічалася із хорватським Хайдуком.

У суботу, 6 липня, донецький Шахтар провів товариський поєдинок проти хорватського Хайдуку. Нагадаємо, що це вже другий спаринг команди Маріно Пушича на літніх зборах, а в першій грі помаранчево-чорні здолали Сараєво (4:1).

У першому таймі команди обмінялися голами. Спочатку після флангової атаки футболіст Хайдука Сахіті впевнено завершив атаку і вивів хорватів вперед.

Однак в середині половини Лассіна Траоре зумів відновити паритет на табло. Форвард чудово зіграв головою та не залишив шансів голкіперу.

На перерву команди пішли за рахунку 1:1.

У другому таймі команди не змогли відзначитися бодай одним голом і фінальний свисток зафіксував нічию, 1:1.

Не вдалось завантажити відео.

Товариський поєдинок

Шахтар - Хайдук - 1:1

Голи: Траоре, 28 - Сахіті,13

• Шахтар у сезоні 23/24 оформив «золотий дубль», вигравши УПЛ та Кубок України.
  • У сезоні 2024/25 Шахтар гратиме в основному етапі Ліги чемпіонів, не проходячи через кваліфікаційні поєдинки.
  • Спортивний директор помаранчево-чорних Даріо Срна виступав за Хайдук з 1999 року по 2003, а потім перейшов до Шахтаря.