Різне

Скандальний гравець Динамо запалює в оренді: нападник оформив гол та асист у дебютному матчі

Переглядів 1368
Артем Жилінський
Жерсон Родрігес. Фото: ФК Слован
Вінгер київського Динамо Жерсон Родрігес, який виступає в оренді за словацький Слован, результативно дебютував за новий клуб, оформивши гол та гольову передачу.

Жерсон Родрігес, права на якого належать Динамо, зіграв свій перший матч за словацький клуб Слован, до якого приєднався на початку лютого.

У товариському матчі проти Жиліни Родрігес з'явився на полі на 72-й хвилині. Через десять хвилин він зробив результативну передачу на колишнього гравця Дніпра Джабу Канкаву, а на 90-й хвилині сам забив гол із пенальті. У підсумку команда динамівця без проблем здолала Жиліну із рахунком 4:0.

Не вдалось завантажити відео.

Нагадаємо, що люксембуржець має скандальну репутацію через те, що мав проблеми із законом.

• В Динамо Родрігес став чемпіоном УПЛ, а також володарем Кубка та Суперкубка України.
  • Загалом за киян Жерсон провів 53 поєдинки: дев'ять голів, чотири результативні передачі.
  • Контракт футболіста з киянами чинний до 31 грудня 2024 року.
  • Портал Transfermarkt оцінює гравця національної збірної Люксембургу в 1,7 млн євро.
  • Родрігес виступатиме в оренді у словацькому клубі до кінця свого контракту з Динамо.