Різне

Український захисник феєрить у Європі: оборонець оформив дубль і допоміг своїй команді розгромити суперника

Сергій Стаднюк
329
Дмитро Поспєлов. Фото: УТА Арад
Поспєлов двічі забив за УТА Арад у поєдинку з Металоглобусом у групі вибування румунської Суперліги та допоміг команді зберегти шанси на єврокубковий раунд.

УТА Арад упевнено обіграла Металоглобус Бухарест у третьому турі групи вибування чемпіонату Румунії, а головним героєм матчу став українець Дмитро Поспєлов. Саме захисник оформив дубль і приніс своїй команді важливу перемогу.

Колишній гравець Металіста 1925, Інгульця та Чорноморця відкрив рахунок на 27-й хвилині, а в компенсований час, на 91-й, забив вдруге та остаточно зняв питання щодо переможця. Для УТА Арад ці очки мають велике значення в боротьбі за підсумкові позиції.

Румунська Суперліга, група вибування, раунд 3

УТА Арад – Металоглобус Бухарест – 5:1

Голи: Поспєлов, 27, 90+1, Якоб, 44, Абдалла, 62, Коман, 82 – Закір, 84

Не вдалось завантажити відео.

  • Завдяки цій перемозі УТА Арад зберігає шанси на боротьбу за місце в єврокубковому раунді.
  • У нинішньому сезоні після дубля у ворота Металоглобуса в активі Поспєлова вже 6 голів.
Реклама
9.9
150000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри