Різне

«В голові є проблеми»: Трубін зробив відверту заяву щодо психолога в Бенфіці

Артем Жилінський
46
Анатолій Трубін. Фото: Бенфіка
Голкіпер збірної України та Бенфіки Анатолій Трубін розповів, що в португальському клубі є психолог, який завжди готовий допомогти гравцям «орлів».

Голкіпер Бенфіки Анатолій Трубін вважає, що психологія дуже важлива складова для футболіста, адже відсутність правильного налаштування може поставити хрест на всьому іншому.

«Я думаю, це дуже важливо, тому що, насамперед, все йде від голови. У тебе може бути ідеальний фізичний стан, усе чудово й підготовка на високому рівні, але якщо в голові є проблеми – це не дасть результату», — сказав Трубін для Футбол 24.

Трубін зізнався, що в Бенфіці є психолог, із яким він проводив розмови на початку свого перебування в португальському клубі, але наразі українцю це не потрібно.

«Я знаю, що в нас у клубі також є спеціаліст. Коли я прийшов, пам’ятаю, спілкувався з психологом: на початку мене запитували, як я почуваюся, чи потрібна мені допомога, як я справляюся зі складними моментами. Але, чесно кажучи, на цьому етапі мені, мабуть, це не так необхідно».

  • Трубін в поточному сезоні провів 26 матчів (17 пропущених голів і 15 «сухих» ігор).
  • Бенфіка посідає третє місце в турнірній таблиці чемпіонату Португалії, маючи 36 очок.
  • Вже 3 січня на команду двох українців очікує домашня зустріч проти Ешторіла в рамках Прімейри.

Читайте по темі:

Реклама
9.7
1000000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри