Різне

Вилучення, автогол, дубль і розгром з непристойним рахунком: екстренер Шахтаря здобув яскраву перемогу в АПЛ

Переглядів 5311
Владислав Лютостанський
4 голоси
Роберто Де Дзербі. Фото: Getty Images
У матчі 25-го туру чемпіонату Англії Шеффілд Юнайтед приймав Брайтон. Підопічні екснаставника Шахтаря Роберто Де Дзербі здобули розгромну перемогу (5:0).

У суботу, 17 лютого, Шеффілд Юнайтед приймав Брайтон в матчі 25-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Поєдинок загалом видався феєричним для підопічних Роберто Де Дзербі. Вже на 13-й хвилині господарів у меншості лишив захисник Мейсон Холгейт, отримавши пряму червону картку.

Після цього за Брайтон відзначилися Факундо Буонанотте та Дані Велбек. Гол хавбека Шеффілд Юнайтед Бена Озборна був скасований після перегляду VAR.

Не вдалось завантажити відео.

У другому таймі у власних воротах відзначився захисник господарів Джек Робінсон, а вже за три хвилини четвертий гол у грі забив нападник Брайтона Сімон Адінгра.

Саме Адінгра на 85-й хвилині забив свій другий м'яч, встановивши підсумковий рахунок у грі.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Стюарта Атвелла зафіксував розгромну перемогу команди Де Дзербі над підопічними Кріса Вайлдера.

Чемпіонат Англії. 25-й тур

Шеффілд Юнайтед – Брайтон – 0:5 (0:2)

Голи: Буонанотте, 20, Велбек, 24, Робінсон, 75 (автогол), Адінгра, 78, 85

Вилучення: Холгейт, 13

Раніше повідомлялося, що до Де Дзербі мають інтерес Ліверпуль та Барселона.

• Брайтон після цієї перемоги посідає сьоме місце в турнірній таблиці АПЛ, маючи 38 очок після 25 турів.
  • Шеффілд Юнайтед продовжує перебувати на дні таблиці з 13 заліковими пунктами в активі.
  • Де Дзербі працював у Шахтарі з літа 2021 року по літо 2022-го, вигравши Суперкубок України, після чого він розірвав контракт з «гірниками» і у вересні 2022 року очолив Брайтон.
  • У сезоні 2021/22 Де Дзербі не зумів вийти з групи Ліги чемпіонів, поступившись місцями в таблиці не тільки мадридському Реалу та Інтеру, а й Шерифу, який тоді очолював Юрій Вернидуб (0:2, 1:1).