Різне

Вінгер Динамо яскраво забив у матчі на Кубок Грузії: відео майстерного голу півзахисника

Переглядів 660
Віктор Глухенький
Георгій Цітаїшвілі. Фото: Google
Динамо з Батумі перемогло столичне Ірао із Тбілісі в поєдинку чвертьфіналу Кубка Грузії (4:1). Один з голів записав до свого активу записав вихованець київського Динамо.

Георгій Цитаїшвілі допоміг своєму Динамо з Батумі здобути впевнену перемогу в поєдинку 1/4 фіналу Кубка Грузії проти Ірао (4:1).

Саме динамівець відкрив лік голам у грі, вперше поціливши у сітку воріт суперника вже на сьомій хвилині поєдинку.

▶️ Гол Георгія Цитаїшвілі у ворота Ірао дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Кубок Грузії. 1/4 фіналу

Ірао – Динамо (Батумі) 1:4 (1:2)

Голи: Коніашвілі, 36 – Цитаїшвілі, 7, Мамучашвілі, 16, Пацація, 66, Капанадзе, 74.

• В лізі Еровнулі Динамо (Батумі) після 30-ти турів посідає першу сходинку маючи в активі 64-ри очки. Перевага над Динамо з Тбілісі складає дев'ять пунктів.
  • В поточному сезоні Георгій Цитаїшвілі провів за батумське Динамо 13 поєдинків в усіх турнірах: п'ять голів, ода результативна передача.
  • Контракт грузинського вінгера належить київському Динамо до червня 2025 року.
  • Transfermarkt оцінює 22-річного правого вінгера в 900 тисяч євро.