«Є простіший спосіб отримати футболку Ярмо»: Брентфорд відреагував на ціпку гру хавбека Вест Хема з Ярмолюком
У англійському Брентфорді, за який грає півзахисник збірної України Єгор Ярмолюк, прокоментували гру Вест Хема проти хавбека в очному матчі команд у восьмому турі АПЛ. Команда українця перемогла з рахунком 2:0.
Англійський Брентфорд відреагував на гру півзахисника лондонського Вест Хема Томаша Соучека проти українського хавбека команди Єгора Ярмолюка в матчі клубів у восьмому турі англійської Премʼєр-ліги, в якому команда нашого гравця перемогла «молотобійців» з рахунком 2:0.
Пресслужба Брентфорда в офіційному Х-акаунті клубу оприлюднила фото Ярмолюка, де суперник у підкати хапає українця за футболку з іронічним підписом.
«Є простіший спосіб отримати футболку Ярмо».
- 21-річний Ярмолюк в поточному сезоні провів 10 матчів, в яких віддав одну результативну передачу. На його рахунку 741 хвилина на полі.
- Брентфорд наразі займає 13-те місце в чемпіонаті з 10 очками з восьми поєдинках.
- 25 жовтня о 22:00 за київським часом команда українця прийме Ліверпуль, який зараз йде третім в АПЛ з 15 балами після аналогічної кількості зустрічей.