Різне

«Зробив крок у вірному напрямку»: легенда МЮ висловився про Мудрика, який забив Арсеналу

Переглядів 3769
Дмитро Котков
Мудрик святкує гол у ворота Арсенала. Фото: Google
Гаррі Невілл висловився стосовно гри Михайла Мудрика в лондонському дербі між Челсі та Арсеналом. Українцю вдалося записати до свого активу класний гол.

Екс-капітан Манчестер Юнайтед Гарі Невілл, який раніше критикував Михайла Мудрика, після матчу з Арсеналом (2:2) висловив позитивні слова на адресу українського вінгера Челсі:

«Йому знадобився певний час. Йому ще потрібно пройти довгий шлях, але він зробив крок у вірному напрямку», – сказав Невілл.

Мудрик вийшов на цю зустріч у стартовому складі і став головним героєм «аристократів», відзначившись чудовим голом, заробивши пенальті та змусивши сфолити на ньому Зінченка, який отримав жовту картку. На 66 хвилині український легіонер Челсі був замінений на Джексона.

• Олександр Зінченко у лондонському дербі зіграв 45 хвилин. Після цього замість нього вийшов Такехіро Томіясу.
  • Арсенал після цієї нічиї з 21 очком у активі ділить першу-другу позиції з Ман Сіті.
  • У жовтні на лондонську команду чекає гра Ліги чемпіонів проти Севільї (24.10) та матч АПЛ проти Шеффілд Юнайтед (28.10).