Мудрик забив Арсеналу, Зінченко зганьбився і пішов з поля: Челсі втратив перемогу у дивовижному дербі Лондона

Переглядів 3198
Михайло Мудрик. Фото: Getty Images
Челсі зіграв проти Арсеналу в матчі дев'ятого туру АПЛ. Олександр Зінченко та Михайло Мудрик вийшли в стартовому складі, а Михайло навіть забив гол. Поєдинок закінчився внічию.

У суботу, 21 жовтня, Челсі на своєму полі зіграв в лондонському дербі проти Арсеналу в рамках дев'ятого туру чемпіонату Англії. Поєдинок закінчився внічию із рахунком 2:2

Михайло Мудрик вийшов в стартовому складі команди Маурісіо Почеттіно. Олександр Зінченко також розпочав цей матч з перших хвилин, проте отримав жовту картку за фолу на Мудрику та був замінений вже після першого тайму.

За оцінкою портала SofaScore, Зінченко зіграв на 6.2 бали, що є найгіршим показником серед футболістів Арсеналу. WhoScored виставив Олександу 5.6 балів.

Челсі доволі швидко відкрив рахунок завдяки пенальті, який заробив Мудрик та реалізував Колл Палмер на 15-й хвилині.

А вже на самому початку другої половини гри Мудрик забив неймовірний гол, зробивши рахунок 2:0.

Гол Мудрика дивіться в нашому телеграм-каналі

Арсенал зумів відігратися зусиллями Деклана Райса та Леандро Троссара, які забили по голу кожен.

АПЛ. Дев'ятий тур.

Челсі – Арсенал – 2:2

Голи: Колл Палмер (пенальті – 15'), Михайло Мудрик (47') – Деклан Райс (77'), Леандро Троссар (84')

• Після цього матчу Челсі посідає дев'яте місце в турнірній таблиці АПЛ, маючи 12 очок.
  • Арсенал йде другим, заробивши вже 21 бал.
  • В наступному турі команда Почеттіно зіграє 28 жовтня вдома проти Брентфорда.
  • На підопічних Мікеля Артети очікує виїзд до Севільї у Лізі чемпіонів 24 числа та матч з Шеффілд Юнайтед 28-го.