«Це ж як у футболі!»: легенда Динамо розкрив деталі парі на 200 доларів зі своєю коханою
Колишній нападник Динамо та збірної України Артем Мілевський в інтерв'ю сайту BLIK.ua прокоментував перемогу Олександра Усика над Ріко Верховеном і розповів, що виграв парі зі своєю дівчиною під час бою.
«Чесно кажучи, Таміла програла парі. Аж 200 доларів! Нарешті я в неї виграв. Ми, звісно, зараз сміємося, хоча ситуація навколо зовсім не смішна. Але якщо не сміятися, то як?», – заявив Мілевський.
На уточнення, чи справді Таміла не повірила в перемогу Усика, Мілевський відповів ствердно. За його словами, парі виникло просто під час поєдинку, коли ситуація для українця виглядала непростою.
«Так, не повірила. Це було прямо під час бою. А я їй кажу: «Саня перетерпить». Це ж як у футболі! Тебе возять, возять, моменти створюють... А ти потім на останній хвилині – бах, і забив! Або як Алієв – пробив, від штанги залетіло, і все, перемога! Отак воно буває».
- Мілевський найбільше відомий за виступами у складі Динамо, за яке грав з 2003 до 2013 року. Також він захищав кольори збірної України у період з 2006 до 2012 року.
- За киян Мілевський забив 87 м'ячів та оформив 74 результативні передачі у 277 матчах. Ще 54 гри нападник провів за Динамо-2: 18 голів і п'ять асистів.
- У складі національної команди форвард був учасником чемпіонату світу 2006 року, де Україна під керівництвом Олега Блохіна дійшла до чвертьфіналу.