УПЛ

«Гарне бачення гри»: у клубі МЛС пояснили, навіщо їм знадобився гравець Кудрівки

Сергій Стаднюк
38
Іван Лосенко. Фото: ФК Кудрівка
Монреаль офіційно орендував 21-річного хавбека Шахтаря Івана Лосенка на сезон-2026. У клубі пояснили інтерес до гравця, що виступав за новачка УПЛ.

Виконавчий директор ФК Монреаль, що відповідає за підбір кадрів і спортивну методологію, Лука Сапуто пояснив причини вибору півзахисника Шахтаря Івана Лосенка, що почав сезон у Кудрівці на правах оренди.

«Ми раді придбати Івана. Він молодий гравець з високими технічними навичками та гарним баченням гри, особливо в умінні розігрувати м'яч з глибини поля та між лініями. Окрім ігрових якостей, його особистість дозволить йому швидко інтегруватися в нашу команду», – передає словав Сапуто пресслужба Монреаля.

  • Канадський клуб офіційно повідомив на своїх ресурсах, що представник МЛС орендував 21-річний футболіста у Шахтаря. Угода розрахована на сезон-2026 і передбачає опцію продовження оренди до літа 2027 року. Після завершення цього періоду Монреаль матиме можливість викупити контракт українського хавбека.
  • Водночас Шахтар, як зазначається, залишає за собою право зворотного викупу гравця. Сума, за якою донеччани зможуть повернути Лосенка, наразі не розголошується.

Читати по темі:

Реклама
9.7
1000000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри