Харків помирився з Лівим Берегом: харків'яни ділитимуть стадіон з новачком УПЛ
Харків свої домашні поєдинки наступного сезону УПЛ гратиме на іншому стадіоні. В минулій кампанії використовувався стадіон в Житомирі.
Харків змінює стадіон і зʼїжджає з Житомира, повідомляє BurBuzz.
Після ребрендингу харків'яни повертаються на стадіон Лівого Берега, який з наступного сезону гратиме в УПЛ.
Принципової домовленості вже між собою досягли президенти клубів – Богдан Бойко та Микола Лавренко.
На «Лівому Березі», команда грала свої матчі до переїзду в Житомир, де провела попередній сезон.
Слобожани змінили стадіон після того, як вихованці академії Харкова вигукували образливі гасла «лелекам» під час перехідних матчів за право грати в УПЛ.
Знадобився рік часу, щоб клуби забули старі образи та домовились про співпрацю.
- Харків за підсумками сезону 2025/26 посів п’яте місце в турнірній таблиці УПЛ із 51 балом після 30 матчів.
- Лівий Берег у турнірній таблиці Першої ліги посів третє місце, набравши 63 залікові бали в 30 турах. У стикових матчах команда з Києва перемогла Олександрію (1:1, 1:0).
- Базова дата початку нового сезону УПЛ – 1 серпня 2026 року.