«Ми мали забивати більше»: ван Леувен оцінив спаринг Кривбаса, який команда закінчувала вдесятьох
Головний наставник Кривбас Патрік ван Леувен залишився задоволений грою своїх підопічних у поєдинку проти Лієпаї (1:1) на зборах. Фахівець вважає, що його команда могла забивати більше, аніж один м’яч.
«Розбирали Лієпаю перед грою, тому знали, що зіткнемося з фізично сильним суперником. Добре, що на зборах ми зустрічаємось з такими опонентами, які дають належний опір. Ми також дуже добре впоралися сьогодні, пресингуючи суперника та створюючи гольові нагоди. На початку гри, гадаю, ми мали забивати більше», — сказав ван Леувен для клубної пресслужби.
Також ван Леувен оцінив відрізок гри, коли Кривбас грав удесятьох після вилучення свого футболіста. Фахівець відзначив, що команда мала декілька шансів, щоб забити супернику.
«Ми грали удесятьох, обороняючись і в той же час не даючи багато можливостей супернику, а також створюючи декілька шансів для себе. Тож я задоволений і цим відрізком. Це була додаткова можливість показати себе за таких умов».
- Після 16 турів Кривбас має у доробку 26 залікових балів та посідає в турнірній таблиці УПЛ п'яту сходинку.
- У наступному турі команда Патріка ван Леувена на виїзді зіграє проти харківського Металісту 1925.