«Потрібно мати сміливість»: Суркіс похвалив Шапаренка за рішення продовжити контракт із Динамо
Півзахисник Микола Шапаренко продовжив контракт із Динамо до 30 серпня 2030 року. Президент київського клубу Ігор Суркіс пояснив, чому таке рішення було непростим для хавбека.
«Потрібно мати сміливість у такий непростий час продовжити контракт із Динамо на п’ять років. У Миколи за сім місяців закінчувався контракт. Ми всі розуміємо, що він міг обрати інший шлях, але Динамо для нього не порожній звук», – заявив Суркіс у коментарі пресслужбі Динамо.
Ігор Суркіс також заявив, що півзахисник Микола Шапаренко «прийняв правильне рішення», зважившись продовжити контракт із київським Динамо на п'ять років.
«На сьогодні я дуже задоволений тим, що він прийняв правильне рішення. Він нам потрібен, він нам дуже допоможе і в чемпіонаті, і в Кубку, і, сподіваюся, що ми будемо в наступному сезоні теж грати в єврокубках».
- У чемпіонаті України кияни посідають четверте місце, маючи 26 набраних очок після 16 турів.
- Перший матч після відновлення УПЛ команда Ігоря Костюка зіграє 21 лютого (базова дата 17-го туру) вдома проти львівського Руху.
- Також біло-сині продовжують свій шлях у Кубку України, де на початку березня зіграють у 1/4 фіналу проти Інгульця.