«Рахунок відповідає грі»: Горбач оцінив перемогу Зорі над Епіцентром у матчі 23-го туру УПЛ
Ігор Горбач підбив підсумки матчу Зоря – Епіцентр та відзначив важливість перемоги. Екснападник Динамо також наголосив, що луганська команда мала моменти.
Нападник Зорі Ігор Горбач в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» підбив підсумки матчу 23-го туру вітчизняної Прем'єр-ліги проти Епіцентра (1:0).
«Матч був важким, суперник добре грав. У другому таймі, після 70-ї хвилини, ми свідомо сіли в оборону й шукали свої шанси в контратаках. Головне – перемога. Дуже радий результату», – сказав Горбач.
Також форвард вважає, що підсумковий рахунок є закономірним. Він підкреслив, що Зоря створила більше небезпечних моментів і могла забивати ще. Зокрема, він згадав декілька епізодів.
«Ми створили більше моментів, ніж суперник, і мали можливості забити ще. Зокрема, був вихід віч-на-віч у Анджушича, хороший шанс мав Попара. Тож, думаю, рахунок відповідає грі».
- До Зорі Горбач на постійній основі приєдався на початку березня 2025 року. Динамо продало його за 200 тисяч євро. До того 21-річний форвард виступав за луганців на правах оренди.
- У цьому сезоні Горбач оформив дві результативні передачі у 12 матчах за Зорю, провівши на полі лише 303 хвилини.
- А всього за луганців у нього сім голів і п'ять асистів у 67 поєдинках.