УПЛ

Ризик втрати легіонера безкоштовно: бразильський клуб підписав попередній контракт з гравцем Динамо

Артем Жилінський
98
Вітіньо. Фото: Динамо
Бразильський клуб Сантос уклав попередню угоду з 26-річним лівим вінгером київського Динамо Вітіньо, який наразі виступає в оренді за Інтернасьональ.

Бразильський клуб Сантос оформив попередню угоду з лівим вінгером київського Динамо Вітіньо, який нині виступає в оренді за Інтернасьональ. Контракт гравця з біло-синіми, як і його оренда, діє до 30 червня 2026 року, повідомляє Diário do Peixe.

Керівництво Сантоса, де грає легендарний Неймар, разом із представниками Вітіньо має намір прискорити розрив його орендної угоди з Інтернасьоналем та контракту з Динамо, щоб футболіст міг приєднатися до нового клубу вже у поточному трансферному вікні. Інтернасьональ готовий відпустити бразильця за фінансову компенсацію.

  • Нагадаємо, Вітіньо перейшов до Динамо в серпні 2021 року з Атлетіко Паранаенсе за шість мільйонів євро. 
  • До початку повномасштабного вторгнення він встиг провести за команду 13 матчів та забити три голи. 
  • Після цього, скориставшись правилом ФІФА, гравець призупинив контракт із киянами і почав серію оренд: спочатку в Атлетіко Паранаенсе (2022-2023), потім у СБ Брагантіна (2023-2025) і з січня минулого року виступає за Інтернасьональ.
Реклама
9.7
1000000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри