«Роблю плани на майбутнє»: Шовковський вперше розповів, чим займається після відставки з Динамо
Колишній наставник київського Динамо Олександр Шовковський розповів, чим займається після звільнення з поста головного тренера столичного клубу.
Колишній головний тренер київського Динамо Олександр Шовоквський розповів, що після відходу зі столичного клубу має творчу відпустку.
Фахівець зізнався, що почав більше часу проводити зі своїми друзями та сім’єю, а також почав активніше займатися англійською.
«Зараз у мене творча відпустка, але час проводжу плідно для себе і для свого майбутнього. Чим саме займаюся? Підтримую свою форму, займаюся англійською, більше часу проводжу зі своїми близькими – з мамою, дітьми, друзями. Аналізую минуле і роблю плани на майбутнє», — сказав Шовковський на ютуб-каналі Дениса Бойка.
- Шовковський очолив Динамо 11 грудня 2023 року, коли змінив на посаді головного тренера румунського фахівця Мірчу Луческу.
- У тренерській ролі він провів із Динамо солідний відрізок: під його керівництвом київський клуб зіграв 90 матчів. Статистика цього періоду виглядає так: 52 перемоги, 20 нічиїх і 18 поразок.
- Найуспішнішим періодом для столичної команди під його керівництвом став сезон-2024/25, у якому Динамо завоювало перемогу в УПЛ та пройшло весь чемпіонат без жодної поразки.