УПЛ

«Щиро бажаю досягти успіху в УПЛ»: Маркевич назвав кращим у жовтні тренера 13-ї команди

Сергій Стаднюк
85
Мирон Маркевич. Фото: Карпати Львів
Мирон Маркевич визнав Сергія Нагорняка найкращим тренером жовтня в УПЛ, відзначивши прогрес Епіцентра. Найкращим гравцем експерт назвав Владислава Велетня, який оформив два голи та дві результативні передачі.

Сайт «Український футбол» провів опитування серед відомих експертів за підсумками жовтня. Колишній тренер Металіста, Дніпра та Карпат Мирон Маркевич вважає найкращим фахівцем УПЛ за цей період наставника Епіцентра Сергія Нагорняка.

«Оскільки на мою думку найкращою командою у жовтні був Епіцентр, то логічно, що найкращим тренером я назву Нагорняка 🙂

Він, власне, і є творцем Епіцентру, суто тренерська команда, я то говорять, нині в Кам’янці-Подільському. Щиро бажаю Сергію досягти з Епіцентром успіхів в УПЛ».

Авторитетний український тренер визначив найкращого футболіста Прем'єр-ліги у жовтні:

«Гравцем жовтня назву Велетня (по два голи та асисти за жовтень, – прим. «УФ»), хоч йому ще чимало потрібно прибавляти. Уже зараз в нього задатки дуже хороші для того, щоб прогресувати», – заявив Маркевич.

  • Полісся та ЛНЗ набрали по 23 очки та відстають від лідера Шахтаря на чотири бали, поділяючи другу-третю сходинки.
  • Епіцентр має в своєму активі дев'ять очок і випереджає Олександрію в боротьбі за 13-ту сходинку.
Реклама
9.6
200000 грн
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри