Суркіс вдягнув пам'ятну футболку на честь Луческу: Динамо здолало Металіст 1925 і наблизилося до Шахтаря
Юнацька команда Динамо здобула важливу перемогу в чемпіонаті України U-19, обігравши Металіст 1925 з рахунком 2:0. Голами відзначилися Лобко та Федоренко, а воротар Вячеслав Суркіс кілька разів урятував команду й допоміг зберегти ворота «сухими».
Матч 23-го туру Національної ліги U-19 мав для киян і емоційне значення. Перед грою динамівці вшанували пам’ять Мірчі Луческу, вийшовши на поле у спеціальних футболках.
Динамівці у футболках на честь Луческу. Фото: ФК Динамо Київ
У клубі підкреслили, що це був знак щирої вдячності та поваги до тренера, який залишив вагомий слід в історії Динамо, українського футболу й здобув визнання далеко за межами України. Ініціативу підтримав і Металіст 1925.
Національна ліга U-19. 23-й тур
Металіст 1925 – Динамо – 0:2
Голи: Лобко, 40, Федоренко, 68
- Перемога дозволила Динамо U-19 продовжити переслідування лідера чемпіонату – Шахтаря.
- Наразі кияни відстають від першого місця на три очки, однак у донецької команди залишається ще один матч у запасі, тож боротьба за вершину таблиці триває.