УПЛ

Він лише ходив по орендах: Кривбас офіційно попрощався з нігерійським легіонером

Сергій Стаднюк
86
Фото: ФК Кривбас
Нігерійський форвард Оче Очовечи залишив Кривбас за взаємною згодою сторін. Нападник перебував у клубі з літа 2024 року, але грав лише в орендах.

Нігерійський форвард Оче Очовечи більше не є гравцем Кривбаса. Про припинення співпраці офіційно повідомила пресслужба криворізького клубу.

Зазначається, що сторони вирішили розірвати чинний контракт достроково за взаємною згодою. Таким чином, Очовечи залишає команду без будь-яких додаткових процедур, а його угода з Кривбасом припинила дію до завершення терміну, який був передбачений спочатку.

Очовечи перейшов до Кривбаса в липні 2024 року, однак у складі червоно-білих так і не дебютував в офіційних матчах. За час перебування в клубі нападник не провів жодної гри в УПЛ або інших турнірах, у яких брала участь команда.

Практику впродовж цього періоду футболіст отримував в орендах. Сезон-2024/25 Очовечи відіграв у складі азербайджанської Габали, а першу половину сезону-2025/26 провів в Ізраїлі, виступаючи за Хапоель Рішон-ле-Ціон. У Кривбасі подякували гравцеві за час у клубі та побажали йому успіхів у подальшій кар’єрі.

  • За підсумками першої частини сезону Кривбас має 26 балів та посідає п'яту сходинку турнірної таблиці.
  • У наступному турі чемпіонату криворізький клуб 21 лютого зіграє з харківським Металістом 1925. Початок гри заплановано на 15:30.
  • Повідомлялося, що Кривбас має проблеми з іншим легіонером.
Реклама
9.7
1000000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри