УПЛ

Волинець врятував для Колоса нічию з Металістом: команди в Ужгороді голами не потішили

Переглядів 349
Олександр Карпенко
Металіст та Колос не змогли визначити сильнішого в матчі 19 туру УПЛ. Поєдинок в Ужгороді завершився з рахунком 0:0.

Металіст протягом матчу демонстрував непогану гру, але конвертувати її в забиті голи завадила потужна опозиція суперника.

Команди створили не так багато моментів, але найбільш близьким до гола були гравці Металіста, які після початку другого тайму заробили одинадцятиметровий.

На 47-й хвилині найкращий бомбардир Металіста Максим Прядун підійшов до позначки, але голкіпер Колоса Євгеній Волинець роздагав задум опонента.

В час, що залишився, жодній з команд так і не вдалося змінити ситуацію на свою користь. Фінальний свисток зафіксував нулі на табло ужгородського стадіону «Авангард».

Не вдалось завантажити відео.

Металіст після матчу з Колосом набрав 19 очок, балансуючи на межі зони вильоту. Колос з 24 балами тимчасово посунув з шостого місця Кривбас, який в ці хвилини проводить свій матч проти Вереса.